.

 

Lighthouse z nowym dyrektorem

dodano: 
08.07.2019
komentarzy: 
0

W czerwcu 2019 roku do zespołu agencji Lighthouse dołączył Andrzej Mirowski. Objął nowo utworzone stanowisko Directora działu Corporate. Zajmować się będzie za wsparciem kluczowych klientów w obszarze komunikacji korporacyjnej, w tym dla ostatnio pozyskanego – Polskiego Towarzystwa Elektrociepłowni Zawodowych, za którego obsługę korporacyjną i strategiczne doradztwo agencja odpowiada od trzech ostatnich miesięcy.

Mirowski z branżą komunikacji związany jest od 15 lat. Doświadczenie zdobywał zarówno w agencjach PR, jak i instytucjach samorządowych. Wcześniej pracował dla Publink, Multi Communications i Grayling. Realizował projekty m.in. dla BASF, PKN ORLEN, Kapsch i systemu viaTOLL, a także ArcelorMittal i PGNiG. Mirowski specjalizuje się w komunikacji korporacyjnej, zarządzaniu sytuacją kryzysową oraz media relations. Jest absolwentem zarządzania i marketingu na Uniwersytecie Łódzkim.

Poszerzenie zespołu Lighthouse o nowe stanowisko związane jest z rozwijaniem kompetencji agencji w zakresie komunikacji kryzysowej. (pm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin