Linkleaders z Client Service Directorem

dodano: 
07.06.2019
komentarzy: 
0

W czerwcu 2019 roku Anna Zając objęła funkcję Client Service Directora w agencji Linkleaders. Jest to nowo utworzone stanowisko. Anna Zając przejęła obowiązki po Client Service Managerach – Michale Rydzu i Marcie Kaczmarek, którzy odeszli z agencji w połowie 2018 roku i których stanowiska zlikwidowano. Kompetencje Client Service Directora dodatkowo rozszerzono o nowe obowiązki wobec zarządu.

Anna Zając w firmie odpowiada za zarządzanie pracą zespołu, koordynowanie projektów długo- i krótkoterminowych, przygotowywanie ofert przetargowych, rozwijanie współpracy z obecnymi klientami oraz wsparcie zarządu.

Posiada ponad dwunastoletnie doświadczenie w marketingu, reklamie oraz PR-ze, w branżach B2C oraz B2B. Pracowała m.in. w mBanku, PKP i PizzaPortal, gdzie pełniła funkcje menedżerskie. W mBanku zajmowała się tworzeniem i implementacją strategii komunikacji produktów i usług bankowych dla zamożnych klientów. Zarządzała również procesem rebrandingu banku w Czechach i na Słowacji. W PKP realizowała kampanię 360 stopni repozycjonującą wizerunek marki. Przed rozpoczęciem pracy w Linkleaders koordynowała współpracę firmy PizzaPortal z markami FMCG. (pm)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin