.

Linkleaders z nowym klientem z branży nieruchomości

dodano: 
07.11.2022
komentarzy: 
0

Linkleaders rozpoczęło współpracę z CTP – właścicielem i deweloperem parków logistycznych i przemysłowych, posiadającym w portfelu łącznie ponad 9,5 mln mkw. powierzchni w Holandii, Niemczech, Austrii, Czechach, Słowacji, na Węgrzech, w Serbii, Rumunii, Bułgarii i Polsce. W Polsce firma jest obecna od 2021 roku.

Linkleaders odpowiada za obsługę klienta od września 2022 roku. Agencja zajmuje się przygotowaniem i realizacją strategii komunikacyjnej B2B, a także programu employee advocacy oraz działaniami korporacyjnymi na LinkedInie. Zadaniem Linkleaders jest rozwój komunikacji korporacyjnej, bieżące prowadzenie relacji z mediami oraz dbanie o obecność marki i jej ambasadorów na LinkedInie.

Z ramienia agencji projektem zarządza Monika Sadowska, PR Senior Consultant, za procesy employee advocacy i strategię pozycjonowania marki  na LinkedInie odpowiada Paula Strugińska, Senior Consultant, a strategiczne doradztwo zapewnia Maja Michalak, Head of Real Estate.

Agencja została wybrana na podstawie rekomendacji. Strony nie podają, na jaki okres zawarły umowę. CTP nie korzystało wcześniej z usług agencji PR w Polsce. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin