.

 

Local Heroes zarzuca Reserved plagiat

dodano: 
27.03.2017
komentarzy: 
1

Areta Szpura, współwłaścicielka Local Heroes, zarzuca sieciówce skopiowanie pomysłu polskiej marki. Sprawę opisuje zetchilli.pl.

Local Heroes to polska marka, założona przez Aretę Szpurę i Karolinę Słotę.

Jak czytamy, przypinki zaprojektowane przez Local Heroes przypominają te, które pojawiły się w sklepach sieci Reserved. Aneta Szpura, współwłaścicielka marki, zwróciła uwagę na to podobieństwo we wpisie na Facebooku. Opublikowała zdjęcia z komentarzem „Kradzież na pewno nie jest wyrazem GRL PWR”.

W komentarzach pod wpisem projektantki internauci wyrażają swoje oburzenie – czytamy dalej.

Zapytaliśmy Reserved o stanowisko marki w tej sprawie.

„Niezwłocznie skontaktowaliśmy się z w tej sprawie z Local Heroes – traktujemy temat priorytetowo i wspólnie ustalamy dalsze działania. Równocześnie już dziś możemy poinformować, że produkt zostanie wycofany z naszej sieci sprzedaży” – odpowiedziała PRoto.pl Marta Chlewicka, rzecznik prasowa LPP.

Niedawno o Reserved było głośno za sprawą kampanii #PolskiChłopak. Akcję rozpoczął film, w którym Amerykanka prosiła o pomoc w odnalezieniu Wojtka z Polski. Po tym, jak okazało się, że wideo to część kampanii, internauci poczuli się oszukani. (mb)

Źródło:

zetchilli.pl, Projektantka z Local Heroes zarzuca Reserved plagiat. Podobieństwo jest uderzające, 24.03.2017
komentarzy:
1

Zobacz także...

Profil @diet_prada wyłapuje plagiaty i inspiracje, które pojawiają się w kolekcjach największych domów mody...

Sieciówka przeprosiła  za wprowadzenie do sprzedaży akcesoriów podobnych do tych oferowanych przez markę Local Heroes oraz zapewni jej zadośćuczynienie finansowe...

„Obserwujemy i śledzimy trendy, ale zawsze staramy się przetłumaczyć je na »nasz język« i dopasować do osób, które kupują ubrania Local Heroes”  rozmawiamy z Karolina Słotą, CEO i współzałożycielką marki...

Komentarze

(1)
Dodaj komentarz
15.09.2017
14:28:44
seedd
(15.09.2017 14:28:44)
Najlepiej plagiat sprawdzać programem ze strony www.antyplagiat.net
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin