.

Louis Vuitton angażuje się w walkę z AIDS. Marka stworzyła specjalne buty

dodano: 
02.12.2020
komentarzy: 
0

Louis Vuitton stworzyło specjalny model butów, aby wspomóc walkę z AIDS – podaje wersm.com. Czytamy, że marka połączyła siły z (RED) – organizacją non-profit założoną przez Bono i Bobby’ego Shriverów, współpracującą z kultowymi markami, które przekazują zyski ze sprzedaży wybranych produktów na rzecz światowego funduszu wspierającego osoby chorujące na AIDS.

Jak czytamy, Louis Vuitton stworzyło nową wersję modelu srebrnych butów LV Trainer, które zaprojektowane zostały przez Virgila Abloha i pojawiły się po raz pierwszy na pokazie kolekcji wiosna/lato 2019. Następnie produkt wydawany był w różnych opcjach kolorystycznych. Ich nowa wersja ma białą skórzaną cholewkę oraz czerwone detale i lamówkę – wyjaśnia źródło. Na butach znajduje się też charakterystyczny monogram.

buty

Źródło: us.louisvuitton.com

Buty dostępne są w sprzedaży od 1 grudnia 2020 roku – czytamy dalej. Źródło przekazuje, że Louis Vuitton zobowiązało się przekazać 200 dol. z każdej sprzedanej pary na rzecz (RED). Wersm.com przewiduje, że produkt będzie sprzedawany za około 1290 dol. W momencie publikacji tekstu na PRoto.pl buty są już wyprzedane na amerykańskiej stronie marki. (ak)

Zdjęcie główne: us.louisvuitton.com

Źródło:

wersm.com, With The (RED) LV Trainer, Louis Vuitton Joins The Fight To End AIDS, Geoff Desreumaux, 01.12.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin