.

Maciej Krzysztoszek rzecznikiem Grupy Amica

dodano: 
11.05.2021
komentarzy: 
0

Maciej Krzysztoszek z początkiem maja 2021 roku objął stanowisko rzecznika prasowego i menedżera komunikacji zewnętrznej Grupy Amica. Jest odpowiedzialny za relacje z mediami, działania wizerunkowe i komunikację zewnętrzną, zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych.

Funkcję rzecznika Krzysztoszek przejął od Zdzisława Wiese, który przez ostatnie osiem miesięcy łączył te zadania ze swoimi dotychczasowymi obowiązkami w dziale marketingu grupowego Amica Handel i Marketing. Wiese z Grupą Amica jest związany od ponad 16 lat.

Maciej Krzysztoszek do Grupy Amica przeszedł z towarzystwa ubezpieczeniowego Link4, gdzie przez cztery lata był rzecznikiem prasowym i zarządzał komunikacją korporacyjną, w tym relacjami z mediami, działaniami wizerunkowymi i komunikacją wewnętrzną. Jego zadania przejął tam Marek Baran, który powrócił do firmy po blisko czterech latach.

Przed dołączeniem do Link4  Krzysztoszek kierował natomiast projektem pod nazwą European Fintech Forum, fundacją wspierającą rozwój innowacji finansowych w Polsce. Wcześniej, w latach 2013–2017, związany był z Urzędem Komisji Nadzoru Finansowego, gdzie odpowiadał za kontakty z dziennikarzami i realizował kampanie społeczne. Ma też ośmioletnie doświadczenie w dziennikarstwie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin