.

 

Magdalena Brzezińska przewodniczącą Jury Złotych Spinaczy 2019

dodano: 
01.08.2019
komentarzy: 
0

W XVII edycji Złotych Spinaczy przewodniczącą grona jurorów będzie Magdalena Brzezińska, Senior Corporate Affairs Manager w Grupie Żywiec.

Jak podkreśla, podczas oceniania prac będzie zwracać szczególną uwagę na przyjętą strategię i efektywność, bo jej zdaniem te elementy dają PR-owcom miejsce przy stole decyzyjnym.

Magdalena Brzezińska w branży public relations pracuje od 16 lat. W Grupie Żywiec jest odpowiedzialna za budowanie reputacji firmy, relacje z interesariuszami, komunikację korporacyjną i zrównoważony rozwój. Wcześniej pracowała w agencji Havas PR Warsaw, gdzie przez kilka lat kierowała zespołem specjalizującym się w komunikacji korporacyjnej, CSR i employer brandingu. Jest autorką wielu strategii z zakresu komunikacji korporacyjnej dla firm z sektora FMCG, finansowego, transportowego, motoryzacyjnego i energetycznego.

Trwają zgłoszenia do konkursu Złote Spinacze. Pierwszy termin mija 12 sierpnia o godzinie 16:00. Kolejne terminy to 2 września oraz 5 września (w obu przypadkach również do godziny 16:00).

Projekty można przesyłać w ramach 34 kategorii (18 głównych, 13 sektorowych, 3 specjalnych). Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas gali, która odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w Warszawie.

PRoto.pl jest partnerem konkursu. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin