.

Magdalena Dymek i Aneta Gałka awansowały w Triple PR

dodano: 
05.03.2021
komentarzy: 
0

W marcu 2021 roku w strukturach agencji Triple PR miały miejsce dwa awanse. Magdalena Dymek objęła stanowisko Senior PR Managera, a Aneta Gałka została PR Managerem działu obsługującego klientów B2B.

Magdalena Dymek jest związana z agencją Triple PR od ponad sześciu lat. Od 2016 roku pełniła funkcję PR Managera. Zarządzała działem specjalizującym się w projektach łączących aspekt biznesowy z lifestylowym. Odpowiadała również za tworzenie i realizację strategii PR dla klientów z sektora real estate i interior designu. Obecnie przy wsparciu zespołu zajmuje się obsługą m.in. Cushman & Wakefield Polska oraz Galerii Łomianki.

Dymek ma również doświadczenie w obsłudze klientów działających na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, a także z zakresu sektora BPO/SSC. W jej portfolio znalazły się m.in. Grupa Pro Progressio, zrzeszająca liderów z branży nowoczesnych usług dla biznesu, Forbis Group, Kompania Domowa, Polska Grupa Porcelanowa czy sieć sklepów Tchibo. Przed dołączeniem do zespołu Triple PR doświadczenie zawodowe zdobywała na stażach w agencjach Procontent oraz Citybell. Ukończyła studia na specjalizacji public relations i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Magdalena Dymek

Aneta Gałka współpracę z Triple PR rozpoczęła w 2017 roku i od tamtego czasu odpowiadała za komunikację B2B. Obecnie zajmuje się obsługą dużych organizacji w zakresie tworzenia i realizacji kompleksowych strategii PR. W portfolio posiada firmy z sektora finansowego (m.in. Bibby Financial Services, Tavex,), marketingowego (m.in. Codemedia, Global Shopper Marketing, AdNext), inżynieryjno-konsultingowego (Multiconsult Polska, ILF Consulting Engineers Polska) oraz ochrony danych osobowych (ODO 24). Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w REVENUE GROUP czy agencji reklamowej BRASIL oraz w ramach praktyk absolwenckich w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Ukończyła stosunki międzynarodowe ze specjalizacją dyplomacja współczesna na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studia podyplomowe na Akademii Wychowania Fizycznego.

Aneta Gałka

(kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin