wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościMagdalena Ossowska i Paweł Luty wzmocnili zespół Linkleaders

Magdalena Ossowska i Paweł Luty wzmocnili zespół Linkleaders

W ostatnich miesiącach Linkleaders wzmocniło zespół, który współpracuje ze spółkami biurowymi Skanska w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W kwietniu 2018 roku do agencji dołączył Paweł Luty, a miesiąc później grono konsultantów powiększyła Magdalena Ossowska. Oboje objęli funkcje Senior PR Consultantów.

Luty będzie odpowiadał wraz z Mają Michalak za współpracę ze spółką biurową Skanska w Europie Środkowo-Wschodniej oraz wesprze komunikację wewnętrzną grupy Skanska w Polsce. Do Linkleaders przeszedł z Samsung Electronics Polska, gdzie jako Senior PR Consultant odpowiadał za komunikację produktową i korporacyjną. Poprzednio zajmował się brand journalismem w Allegro jako wydawca serwisu tej marki. Wcześniej był dziennikarzem – współpracował m.in. z „Forbesem”, naTemat.pl, Spider’s Web czy iMagazine.

Ossowska z kolei ma wspierać – wraz z Moniką Aleksandrzak-Grabską – komunikację PR spóki biurowej Skanska w Polsce. Przed dołączeniem do Linkleaders zajmowała się komunikacją start-upu, platformy sprzedażowej shumee. W swojej karierze związana była głównie z sektorem finansowym. Pracowała jako rzecznik i dyrektor biura komunikacji Banku Pocztowego oraz rzecznik mBanku. Odpowiadała za relacje z mediami, sponsoring, komunikację wewnętrzną, a także komunikację procesu IPO. (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj