.

 

Marcin Hadaj szefem komunikacji w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej

dodano: 
04.03.2024
komentarzy: 
0

1 marca 2024 roku Marcin Hadaj rozpoczął pracę w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. Został pełnomocnikiem prezes PAŻP ds. komunikacji.

Jako Head of Communications odpowiada za komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, w tym za działania media relations. Pełni także obowiązki rzecznika prasowego PAŻP.

Hadaj w swojej karierze pełnił funkcje kierownicze w dziedzinie komunikacji korporacyjnej, public relations i doradztwa strategicznego. Ostatnio był związany z Jeronimo Martins Polska – przez cztery lata jako Corporate Communications Manager współodpowiadał m.in. za media relations i digital communication sieci sklepów Biedronka.

Wcześniej był m.in. rzecznikiem prasowym Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, gdzie nadzorował działania media relations, projekty strategiczne oraz pracę 16 terenowych oddziałów GDDKiA w tym zakresie. Ponadto był dyrektorem PR w spółce Narodowe Centrum Sportu w czasie budowy Stadionu Narodowego w Warszawie. Ma również wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania mediami – był wydawcą, szefem struktur w redakcjach oraz dziennikarzem zajmującym się tematyką transportu, w tym lotnictwa.

Prowadził zajęcia dla studentów z komunikowania masowego.

Hadaj jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Warszawskim, szkolił się także w Krajowej Szkole Administracji Publicznej oraz w ramach intensywnych treningów menedżerskich CCL Center for Creative Leadership w zakresie efektywnego zarządzania i zaangażowanego przywództwa w organizacjach.​​ (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin