.

Marcin Makowski przechodzi do PR-u

dodano: 
24.11.2022
komentarzy: 
0

W listopadzie 2022 roku Marcin Makowski, dziennikarz, publicysta i autor książek o tematyce historycznej, rozpoczął pracę na nowo utworzonym stanowisku PR Strategist w firmie technologicznej iTechArt, pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych, mającej biura w pięciu miastach w Polsce. Dołączył do polskiego zespołu komunikacji producenta oprogramowania.

Głównymi zadaniami Makowskiego w iTechArt będą budowanie planów komunikacji zewnętrznej na rynku polskim oraz wsparcie działań operacyjnych związanych z pozycjonowaniem marki na rynku pracodawcy, a także praca nad partnerstwami i marką osobistą ekspertów technologicznych.

Do tej pory, przez 13 lat, Marcin Makowski pracował w mediach. Ostatnio był dyrektorem serwisów informacyjnych Interii, wcześniej współpracował także z Onetem i Wirtualną Polską. Regularnie pojawiał się jako komentator wydarzeń politycznych w telewizjach informacyjnych: TVP Info, TVN24, Polsat News. Ma też doświadczenie w radiu i prasie – publikował w tytułach takich jak „Rzeczpospolita”, „Polityka”, „Tygodnik Powszechny” i „Dziennik Gazeta Prawna”. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin