.

 

Marek Wiśniewski odpowiada za PR i marketing w M2T

dodano: 
08.02.2024
komentarzy: 
0

Marek Wiśniewski został menedżerem ds. marketingu i PR w M2T – firmie zajmującej się projektowaniem, rozwijaniem i wdrażaniem systemów informatycznych i rozwiązań sprzętowych, a także obsługą w zakresie sprzętu Auto ID. Nowo utworzone w firmie stanowisko, powstałe w związku z rozwojem biznesu, objął w listopadzie 2023 roku.

Do obowiązków Wiśniewskiego w M2T należą tworzenie i realizacja strategii marketingowej oraz komunikacyjnej dla marki, a także prowadzenie działań z obszaru marketingu internetowego, event marketingu oraz content marketingu.

Marek Wiśniewski jest menedżer ds. komunikacji korporacyjnej oraz public relations z wieloletnim doświadczeniem zdobytym w instytucjach administracji publicznej, agencjach PR oraz przedsiębiorstwach. Ostatnio, przez osiem lat, był związany z Grupą Kapitałową Comarch, gdzie pełnił funkcję dyrektora komunikacji korporacyjnej.

Wcześniej doświadczenie zdobywał w agencjach Genesis PR, Sarota PR i Royal Brand PR, a także w biurze prasowym Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Jest absolwentem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studiów podyplomowych „Skuteczna komunikacja i kreowanie wizerunku” na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin