.

 

McDonald's szczepi i oferuje w nagrodę kupony na posiłki

dodano: 
03.08.2021
komentarzy: 
0

McDonald’s w Kalifornii daje klientom możliwość zaszczepienia się w restauracji, a osoby, które przyjmą szczepionkę w lokalu sieci otrzymają kupon na bezpłatny posiłek – opisuje polsatnews.pl. Jak czytamy, to efekt współpracy firmy z Kalifornijskim Departamentem Zdrowia Publicznego. McDonald’s oferuje bezpłatne szczepienia w ponad 70 lokalizacjach w regionie.

Jak czytamy, lokalny oddział sieci napisał na Facebooku: „Szczepienie jest podstawą, aby zakończyć pandemię. Jest bezpieczne, bezpłatne i ratuje życie”. Firma zorganizowała akcję szczepień w lokalach, a od poniedziałku 2 sierpnia 2021 roku oferuje każdemu zaszczepionemu w restauracji kupon na jedną bezpłatną pozycję w menu. „Nie jest wymagane ubezpieczenie zdrowotne” – dodała sieć w facebookowym wpisie.

Dalej czytamy, że niektóre lokalizacje będą prowadzić jednodniowe przychodnie, inne z kolei będą oferować wiele terminów szczepień.

Czytaj też: Promowanie szczepień może opłacać się markom

Źródło:

polsatnews.pl, USA. McDonald's oferuje szczepionki przeciwko COVID-19 i bezpłatną żywność w wybranych lokalizacjach, 02.08.2021
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin