MiniMini+ odświeża identyfikację wizualną

dodano: 
14.08.2018
komentarzy: 
0

Z okazji 15 urodzin dziecięcego kanału MiniMini+ wprowadzono dwóch nowych bohaterów: Delfina i Ośmiornicę. Ich pojawienie się pozwoli na rozbudowanie fabuły animacji promujących stację – czytamy w informacji prasowej.

Delfina i Ośmiornicę zaprojektowano podobnie do Rybki MiniMini – ich cechą charakterystyczną są okrągłe kształty. Bohaterów namalowano ręcznie przy użyciu tabletu i zeskanowanych śladów pędzla.

Źródło: media.ncplus.pl

Źródło: media.ncplus.pl

„MiniMini+ wciąż chce zaskakiwać swoich widzów. Oprócz wzbogacania oferty programowej, stawiamy również na rozwój wodnego świata Rybki MiniMini, do którego mali widzowie są bardzo przywiązani. To nieodłączna część wizerunku stacji, a piętnastolecie kanału jest idealnym pretekstem. Mam nadzieję, że nowi bohaterowie zostaną miło przyjęci przez małych widzów” – mówi Anna Gryglewicz, Brand Manager kanałów dziecięcych nc+.

Widzowie zobaczą nowych bohaterów w spotach reklamowych jeszcze w 2018 roku. Piewszy z nich – wprowadzający postać Delfina – miał premierę 11 sierpnia 2018 roku.

Zarówno Delfin, jak i Ośmiornica powstały w dziale kreacji nc+ we współpracy z Miłoszem Wlazło, ilustratorem i reżyserem, który jest odpowiedzialny za projekt i wykonanie postaci w technice 3D. (ak)

Źródło:

media.ncplus.pl, Rewolucja w MiniMini+! Obok Rybki MiniMini pojawią się dwaj zupełnie nowi bohaterowie stacji, Aleksandra Kulik, 09.08.2018/ Zdjęcie główne: media.ncplus.pl
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin