Monika Cicha z MSL do SEC Newgate CEE

dodano: 
03.11.2021
komentarzy: 
0

Do SEC Newgate CEE w sierpniu 2021 roku dołączyła Monika Cicha, która objęła nowo utworzone stanowisko Senior Project Managera. Będzie odpowiedzialna za rozwój współpracy międzynarodowej oraz koordynację multimarketowych projektów agencji.

Zadaniem Cichej będzie wsparcie zarządu SEC Newgate CEE w rozwoju współpracy z nowymi partnerami zagranicznymi i 37 biurami grupy, dbanie o jakość zarządzania projektami i budowanie wysokich standardów agencji.

Poprzednio Cicha przez dziewięć lat pracowała w MSL. Zajmowała się realizacją strategii biznesowej w regionie CEE, koordynując komunikację między biurami regionalnymi, partnerami biznesowymi i klientami. Odpowiadała też za prowadzenie pracy nad przetargami oraz migracją biznesu do lokalnych biur. W MSL zajmowała się m.in. działaniami dla Międzynarodowego Festiwalu Kreatywnego Golden Drum (w latach 2015-2017 i 2019), gdzie koordynowała prace agencji na rynkach CEE.

Monika Cicha przez cztery lata pracowała także w biurze architektonicznym nsMoonStudio, gdzie odpowiadała za kosztorysowanie, ofertowanie, koordynację, przygotowanie dokumentacji przetargowej, kontrakty dotyczące prac projektowych planowanych inwestycji, wystaw sztuki, projektów komunikacyjnych oraz inicjatyw partnerskich. Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin