„Muzyczny serial” Roberta Lewandowskiego i Donatana

dodano: 
14.11.2017
komentarzy: 
0

Kilka dni temu Robert Lewandowski poinformował na swojej stronie na Facebooku, że nawiązał współpracę z producentem muzycznym Donatanem.

Źródło: facebook.com/rl9official

Wiadomość potwierdził również Donatan, który napisał, że piłkarz będzie producentem wykonawczym projektu muzycznego, nad którym wspólnie pracują. Mają zostać do niego zaangażowani wykonawcy reprezentujący różne gatunki muzyczne.

Źródło: facebook.com/DonDonatan

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy agencję Stor9_, która reprezentuje Roberta Lewandowskiego. Jakub Zajdel, PR Director, w rozmowie z PRoto.pl powiedział, że projekt jest czymś w rodzaju serialu muzycznego.

„Struktura projektu polega na cyklicznych premierach utworów z różnymi wykonawcami. Z racji takiej specyfiki projekt można nazwać »muzycznym serialem«, w którym każdy z odcinków dotyczył będzie innych twórców” – wyjaśnił Zajdel.

PR Director Stor9_ dodał, że Robert Lewandowski jako producent wykonawczy ma odpowiadać za „całość działań związanych z przygotowaniem materiałów muzycznych, doborem zapraszanych wykonawców, realizacją teledysków a także ich dalszą promocją”.

Współpraca Roberta Lewandowskiego i Donatana rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Jakub Zajdel wyjaśnił, że w tej chwili trwają prace produkcyjne, a po ich zakończeniu do projektu będą zapraszani wykonawcy.

Przypomnijmy, że niedawno informowaliśmy o innych projektach biznesowych popularnego piłkarza. W czerwcu tego roku Anna i Robert Lewandowscy założyli własną agencję Stor9_, która zarządza ich komunikacją i wizerunkiem.

Czytaj więcej: Anna Zielińska, CEO Stor9_: stworzyliśmy długoterminową strategię dla Anny i Roberta Lewandowskich

Na początku października pisaliśmy natomiast o powstaniu RL Media, czyli domu mediowego, który reprezentant Polski założył wspólnie z Group One. (pp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin