niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościNa twitterowe wiadomości prywatne będzie można odpowiadać za pomocą emoji

Na twitterowe wiadomości prywatne będzie można odpowiadać za pomocą emoji

Twitter zaprezentował nową funkcję dla wiadomości prywatnych. Od połowy stycznia 2020 roku użytkownicy mogą reagować na nie za pomocą emoji – podaje socialmediatoday.com.

screenshot - Twitter Support

Źródło: twitter.com/TwitterSupport

Z postu zamieszczonego w serwisie przez TwitterSupport wynika, że dostępnych będzie siedem emotikonowych reakcji – płacz ze śmiechu, zdziwienie, smutek, serce, ogień oraz kciuk w górę i w dół.

Jak czytamy, skorzystać z emoji można przez przytrzymanie symbolu serca z plusem, znajdującego się obok wiadomości, lub podwójne kliknięcie w nią. Reakcję można będzie usunąć w każdym momencie.

W przypadku konwersacji grupowej będzie można wyświetlić, kto zareagował na wiadomość przez pojedyncze kliknięcie w nią – dodaje źródło. Każdy członek rozmowy będzie mógł także włączyć powiadomienia o nowych reakcjach.

Socialmediatoday.com przypomina, że jako pierwsza o testach nowej funkcji poinformowała w październiku 2019 roku Jane Manchun Wong. Twitter zdecydował się usunąć emoji z sercami w oczach i przedstawiające złość.

screenshot - wongmjane

Źródło: twitter.com/wongmjane

Źródło zaznacza, że osoby używające starszej wersji aplikacji mobilnej w systemie iOS lub Android, która nie obsługuje reakcji na wiadomości, będą widzieć je jako wiadomości tekstowe. (ak)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj