.

 

Na twitterowe wiadomości prywatne będzie można odpowiadać za pomocą emoji

dodano: 
23.01.2020
komentarzy: 
0

Twitter zaprezentował nową funkcję dla wiadomości prywatnych. Od połowy stycznia 2020 roku użytkownicy mogą reagować na nie za pomocą emoji – podaje socialmediatoday.com.

screenshot - Twitter Support

Źródło: twitter.com/TwitterSupport

Z postu zamieszczonego w serwisie przez TwitterSupport wynika, że dostępnych będzie siedem emotikonowych reakcji – płacz ze śmiechu, zdziwienie, smutek, serce, ogień oraz kciuk w górę i w dół.

Jak czytamy, skorzystać z emoji można przez przytrzymanie symbolu serca z plusem, znajdującego się obok wiadomości, lub podwójne kliknięcie w nią. Reakcję można będzie usunąć w każdym momencie.

W przypadku konwersacji grupowej będzie można wyświetlić, kto zareagował na wiadomość przez pojedyncze kliknięcie w nią – dodaje źródło. Każdy członek rozmowy będzie mógł także włączyć powiadomienia o nowych reakcjach.

Socialmediatoday.com przypomina, że jako pierwsza o testach nowej funkcji poinformowała w październiku 2019 roku Jane Manchun Wong. Twitter zdecydował się usunąć emoji z sercami w oczach i przedstawiające złość.

screenshot - wongmjane

Źródło: twitter.com/wongmjane

Źródło zaznacza, że osoby używające starszej wersji aplikacji mobilnej w systemie iOS lub Android, która nie obsługuje reakcji na wiadomości, będą widzieć je jako wiadomości tekstowe. (ak)

Źródło:

socialmediatoday.com, Twitter Launches Emoji Reactions for Direct Messages, Andrew Hutchinson, 23.01.2020
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin