.

Nagroda Publiczności w konkursie Złote Spinacze 2017

dodano: 
28.06.2017
komentarzy: 
0

We wrześniu rozpocznie się głosowanie, w którym jurorem może być każdy zainteresowany. O Nagrodzie Publiczności opowiada Julia Kozak, Intercultural Communication Strategist, Juror Złotych Spinaczy 2017.

ZFPR wraz z portalem PRoto.pl przeprowadzi plebiscyt na Nagrodę Publiczności. Głosować będzie można poprzez dedykowaną platformę od końca września. W plebiscycie będą konkurować projekty nominowane, zgłoszone do udziału. Wszystkie nagrody zostaną rozdane podczas uroczystej gali 1 grudnia w hotelu Sofitel.

PRoto.pl jest partnerem nagrody.

Przypominamy: zgłoszenia do konkursu głównego można dokonać w łącznie 34 kategoriach: 18 głównych, 3 specjalnych oraz 13 sektorowych.

Do konkursu wprowadzono nowe kryteria oceniania projektów w pięciu obszarach: wyzwanie, diagnoza, strategia, realizacja, wyniki. W oparciu o te obszary stworzono także nowy formularz zgłoszeniowy.

Jak w roku ubiegłym, nagrody zostaną przyznane w trzech kolorach: Złote, Srebrne i Brązowe Spinacze. Nowością będzie przyznanie statuetki „Najlepszego w konkursie”. W tym celu organizator przeprowadzi wewnętrzny ranking podmiotów biorących udział w konkursie, zgodnie z przyjętą w regulaminie punktacją.

(red)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin