.

Natalia Miller partnerem zarządzającym Vision Group

dodano: 
03.09.2021
komentarzy: 
0

Natalia Miller od września 2021 roku pełni w Vision Group nowe funkcje. Dołączyła do grona akcjonariuszy firmy, a także została partnerem zarządzającym i Head of Corporate Affairs. Wcześniej pracowała w agencji jako Senior Public Relations Manager.

W nowej roli Miller zajmie się nadzorem nad projektami z zakresu corporate affairs oraz koordynacją prac zespołu Vision Group. Jak dotychczas będzie też odpowiedzialna za koordynowanie działań w zakresie public relations i public affairs oraz tworzenie i realizację strategii komunikacyjnych dla klientów. Miller specjalizuje się w doradztwie strategicznym dla sektora farmaceutycznego i ochrony zdrowia.

Z Vision Group Miller jest związana od 2008 roku, czyli od początku istnienia firmy. CEO i partnerem Vision Group jest Jarosław Nyk, w strukturze firmy pozostaje także – jako partner oraz Head of Public Affairs – dotychczasowa partner zarządzająca Małgorzata Bogusz, która zajmie się rozwojem projektów public affairs na rynkach międzynarodowych. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin