.

nc+ wzmacnia dział komunikacji i PR

dodano: 
05.01.2017
komentarzy: 
0

Pracę w dziale komunikacji i PR nc+ wraz z początkiem stycznia 2017 roku zaczęli: Piotr Kaniowski, który będzie odpowiedzialny za PR korporacyjny oraz Marcin Przybylski, który z kolei objął stanowisko koordynatora ds. mediów społecznościowych, technologii i ofert.

Piotr Kaniowski przez ostatnie dwa lata pracował w Grupie Onet-Ringier Axel Springer Polska. Pełnił funkcję rzecznika prasowego portalu Onet.pl. Był również odpowiedzialny za działania PR serwisów internetowych, tytułów prasowych, usług online i oferty wideo należących do Grupy. Jego obowiązki w Onet.pl przejęła Agnieszka Skrzypek-Makowska, która na początku stycznia przeszła 2017 do Grupy Onet RASP z TVP.

Kaniowski pracował także w polskim oddziale Microsoftu – zajmował się tam PR-em produktowym i zarządzał marketingiem konsumenckim systemów operacyjnych Windows.

Z kolei Marcin Przybylski był wcześniej związany z agencjami marketingu społecznościowego, takimi jak They.pl czy Feno, oraz firmami handlowymi (Studio Moderna Polska). Zajmował się tam mediami społecznościowymi – zarówno pod kątem reklamowym, jak i PR-owym. Ma też doświadczenie w tworzeniu contentu i obsłudze profili w portalach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Snapchat czy Google+.


Marcin Przybylski

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin