niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKlienci i kadryNice One Agency zajmie się komunikacją Wielkiej Wyprawy Maluchów dla Dzieci

Nice One Agency zajmie się komunikacją Wielkiej Wyprawy Maluchów dla Dzieci

W czerwcu 2024 roku Nice One Agency poinformowało, że zajmie się komunikacją, marketingiem oraz współpracą z partnerami przy charytatywnym projekcie motoryzacyjnym Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci. Współpracę z organizatorami wydarzenia, 126Evolution i Fundacją Stars4Stars, agencja podjęła w momencie powstania idei projektu. Nice One Agency odpowiadało także za komunikację pierwszej edycji wydarzenia. 

Wielka Wyprawa Maluchów dla Dzieci wyruszy 5 lipca 2024 roku z Warszawy do Monte Cassino. Celem uczestników jest zebranie miliona euro dla dzieci poszkodowanych w wypadkach drogowych. Po raz pierwszy wydarzenie to odbyło się w 2023 roku. Jak relacjonuje agencja, „wówczas 35 załóg pokonało trasę z Bielska-Białej do Monte Carlo i z powrotem do Krakowa”. Wśród uczestników projektu znaleźli się nestorzy polskiego motosportu Login Bielak i Sobiesław Zasada, a także Rafał Sonik, Kajetan Kajetanowicz, Bartosz Ostałowski oraz influencer i youtuber Remigiusz Wierzgoń, znany jako Rezi. 

W tegorocznej edycji projektu do grona ambasadorów dołączyli Maciej Wisławski i Jan Mela. W wyprawie ma wziąć udział około 250 osób, w tym zabezpieczenie techniczne i medyczne. 

Zespół Nice One Agency współpracuje z Rafałem Sonikiem i Polskim Związkiem Rugby od wielu lat. Przy Wielkiej Wyprawie Maluchów dla Dzieci agencja odpowiada całościowo za przygotowanie strategii komunikacyjnej razem z koncepcją kreatywną we wszystkich kanałach, a także za jej realizację. Nice One Agency wraz z Promo Design Academy przygotowuje również spoty promocyjne oraz materiały audiowizualne. 

Po stronie agencji za koordynację projektu odpowiada Maciej Marculanis, założyciel Nice One Agency i menedżer Rafała Sonika. Mediami zajmują się Kajetan Cyganik, Media & Coordination, oraz Jan Żdżarski, rzecznik prasowy Sobiesława Zasady, a social mediami Agata Fedczyszyn. 

Współpraca obowiązuje do końca września 2024 roku. (ao)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj