.

Nina Graboś: z Agory do Ten Square Games

dodano: 
09.11.2022
komentarzy: 
0

W listopadzie 2022 roku Nina Graboś dołączyła do producenta gier mobilnych Ten Square Games. Objęła nowo utworzone stanowisko IR&PR Directora. Wcześniej w strukturach spółki funkcjonowało stanowisko IR menedżera odpowiedzialnego za komunikację z rynkiem kapitałowym.

Jako IR&PR Director Nina Graboś raportuje do CFO i CEO spółki, a jej głównym zadaniem jest realizacja projektów wspierających komunikację Ten Square Games jako spółki publicznej z rynkiem kapitałowym oraz mediami.

Przed dołączeniem do TSG przez 17 lat była związana z Agorą, gdzie ostatnio pełniła funkcję dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej spółki. Była odpowiedzialna za obszar relacji inwestorskich, PR oraz biura prasowego spółki, a także działania z zakresu CSR i ESG.

Od 2021 roku kierowała także biurem zarządu Agory, wspierając zarząd spółki w realizacji strategicznych dla Grupy Agora projektów. W 2014 roku przejęła również nadzór nad działaniami PR i biura prasowego. W 2009 roku powierzono jej rolę szefowej działu relacji inwestorskich. Była także zastępcą dyrektora pionu projektów specjalnych, gdzie odpowiadała za sprzedaż i dystrybucję wydawnictw. Pracę w Agorze rozpoczęła w 2005 roku jako sekretarz spółki w dziale prawnym. Wcześniej była związana ze spółkami z rynku finansowego. (bs)

Źródło:

Zdjęcie główne: Agencja Wyborcza.pl
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin