.

Nowa osoba w zespole promocji Wydawnictwa Agora

dodano: 
07.07.2017
komentarzy: 
0

Natalia Radzikowska 1 lipca 2017 roku dołączyła do zespołu promocji Wydawnictwa Agora, w którym objęła stanowisko specjalistki ds. promocji i PR. Będzie odpowiedzialna za promocję i komunikację premier książkowych. Zastąpiła na tym stanowisku Martynę Turską, która rozstała się z wydawnictwem.

Radzikowska jest związana z rynkiem wydawniczym od lat. Odpowiadała za komunikację polskiej i zagranicznej beletrystyki oraz literatury faktu w Wydawnictwie Wielka Litera. Wśród jego autorów byli między innymi Marek Bieńczyk, Krzysztof Varga, Jerzy Sosnowski, prof. Michał Głowiński, Eustachy Rylski, Katarzyna Tubylewicz, Anna Dziewit-Meller, Artur Domosławski, Marcin Kołodziejczyk, Emil Marat, Michał Wójcik, Marek Niedźwiecki, Marcin Meller, Agata Passent i Andrzej Saramonowicz.

Wśród ostatnich projektów, jakie miała okazję przeprowadzić w Wielkiej Literze, była powieść Elizabeth Strout „Mam na imię Lucy” uznana książką roku 2016 przez kwartalnik „Książki. Magazyn do czytania” oraz nagrodzony Paszportem Polityki debiut literacki Natalii Fiedorczuk-Cieślak „Jak pokochać centra handlowe”.

Agora korzysta z danych Instytutu Monitorowania Mediów. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin