.

 

Cztery nowe osoby w agencji 24/7Communication

dodano: 
16.06.2023
komentarzy: 
0

W czerwcu 2023 roku 24/7Communication poinformowało o czterech nowych osobach, które dołączyły do zespołu firmy. Zasiliły one działy Tech B2B & B2C oraz Food & Agriculture.

Przemysław Panek objął stanowisko Account Managera w dziale Tech B2C & B2B. Ma siedem lat doświadczenia, które zdobywał, pracując dla branż: FMCG, energetycznej oraz automotive i technologicznej. Związany był m.in. z PR Calling i MSL. Przez ostatnie dwa lata doradzał klientom z branży technologicznej. Jest absolwentem dziennikarstwa i komunikacji społecznej ze specjalizacją marketingu politycznego i strategicznego zarządzania marką.

Przemysław Panek

Ewa Maruszak pełni w agencji funkcję Senior Account Executive’a. W nowej roli jest odpowiedzialna za planowanie i koordynowanie projektów oraz kampanii z zakresu komunikacji zewnętrznej w obszarze Tech B2B&B2C. Przed dołączeniem do 24/7Communication zdobywała doświadczenie podczas pracy po stronie klienta oraz w agencji Havas PR Warsaw. Ukończyła kierunek PR i marketing medialny na Wydziale Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego.

Ewa Maruszak

Jan Balicki został Senior Account Executive'em i dołączył do zespołu specjalizującego się w działaniach dla firm z sektora Tech B2B & B2C. Ma kilkuletnie doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji dla globalnych marek z branży technologicznej, takich jak Philips, Netatmo czy Teufel. Balicki zdobywał doświadczenie w agencji Sarota PR oraz w firmie z branży grzewczej Heat Decor.

Jan Balicki

Paulina Rotuska jako Account Executive od marca 2023 roku realizuje projekty dla klientów z branży Food & Agriculture. Prowadzi działania w obszarze komunikacji marki, a także wspiera zespół w zakresie influencer i event marketingu. Ukończyła studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna ze specjalizacją PR i marketing medialny. Doświadczenie zdobywała, pracując dla klientów z branży nieruchomości, imprez biegowych oraz kampanii społecznych w agencji Partner of Promotion.

Paulina Rotuska

(bs)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin