.

Nowe osoby w Hill+Knowlton Strategies

dodano: 
16.04.2018
komentarzy: 
0

Do Hill+Knowlton Strategies dołączyły dwie nowe osoby, które wzmocniły kompetencje agencji w obszarze public affairs na nowo utworzonych stanowiskach.

Anna Zielińska-Rakowicz pełni funkcję Senior Associate w dziale Corporate Practice w grudniu 2017 roku. Wspiera klientów korporacyjnych i instytucjonalnych, takich jak Facebook czy Komisja Europejska, w budowaniu trwałych relacji z sektorem publicznym oraz współtworzeniu strategii z zakresu public policy i advocacy. Wcześniej była zastępcą dyrektora w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, gdzie odpowiadała za strategiczny rozwój organizacji.

Wojciech Maćkowski pełni funkcję Senior Account Executive'a w dziale Corporate Practice od lutego 2018 roku. Jest członkiem zespołu zajmującego się komunikacją korporacyjną i public affairs, a w szczególności klientami z sektora przemysłu zbrojeniowego. Poprzednio pracował w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych, gdzie zajmował się komunikacją z mediami oraz organizowaniem wydarzeń międzynarodowych, takich jak np. Warsaw Summit Experts’ Forum. (jg)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin