.

Dwie nowe osoby w More Communications Agency

dodano: 
18.11.2022
komentarzy: 
0

W listopadzie 2022 roku zespół More Communications Agency powiększył się o dwie nowe osoby.

Krzysztof Kwintkiewicz objął w agencji stanowisko Senior Account Executive'a i będzie odpowiadał za realizację działań z obszaru PR korporacyjnego, a Patrycja Jaksim jako Account Executive wesprze zespół brand PR.

Krzysztof Kwintkiewicz jest w branży PR od 2018 roku. Pracował m.in. w agencjach Compass PR, Lighthouse oraz OneMulti. Realizował projekty z zakresu relacji inwestorskich oraz PR-u korporacyjnego i produktowego. Odpowiadał głównie za komunikację wewnętrzną i zewnętrzną, social media oraz copywriting. Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Patrycja Jaksim z branżą mediów i PR związana jest od 2017 roku. Współpracowała z Instytutem Rozwoju Sportu i Edukacji. Jako PR Manager była odpowiedzialna za przygotowywanie i wdrażanie strategii komunikacji dla krajowych i międzynarodowych projektów sportowo-edukacyjnych. Doświadczenie zdobywała m.in. w agencji marketingowej Estoria.pl, gdzie zajmowała się PR-em produktowym i tworzyła kampanie wizerunkowe w social mediach. Jaksim jest absolwentką ekonomii i podyplomowych studiów public relations na Uniwersytecie Warszawskim. (zd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin