.

 

Nowi pracownicy MCC

dodano: 
11.04.2008
komentarzy: 
0

W agencji Marketing&Communications Consultants rozpoczęły pracę trzy nowe osoby. Są to: Barbara Sawicka, Joanna Pieniążek oraz Anna Majewska.

Sawicka objęła stanowisko account managera. Jest odpowiedzialna m.in. za obsługę stowarzyszeń branżowych i firm sprzedaży bezpośredniej. Absolwentka Wydziału Marketingu i Zarządzania w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego oraz Wyższej Szkoły Komunikowania i Mediów Społecznych. W obszarze komunikacji działa od 11 lat. Przez ostatnie 3 lata pracowała w agencji Liberty Group jako konsultant, specjalizując się w branży FMCG.

Anna Majewska rozpoczęła pracę w M&CC jako account executive. Odpowiedzialna jest za relacje z mediami oraz realizację projektów dla związków branżowych i firm farmaceutycznych.

Jest absolwentką Wydziału Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Doświadczenia zawodowe zdobywała w First PR oraz Primum PR, pracując dla klientów z branży farmaceutycznej.

Joanna Pieniążek to nowy account executive. Ukończyła filologię polską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz kulturoznawstwo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Obecnie studiuje Public Relations w Praktyce w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego. Agencja jest jej pierwszym stałym miejscem pracy w branży PR. Wcześniej odbyła staż w agencji Edelman Polska, a także zajmowała się organizacją imprez kulturalnych i konferencji naukowych w Lublinie.
Obecnie w firmie pracuje 10 osób. (kk)

komentarzy:
0
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin