niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościIPRA Golden World Awards 2008

IPRA Golden World Awards 2008

Znamy już laureatów IPRA Golden World Awards 2008. Jury stowarzyszenia oceniało w tym roku 404 zgłoszenia z 52 krajów. Wśród wyróżnionych jest jedna akcja z Polski. Kampania „Czy naprawdę chciałbyś być na moim miejscu” realizowana przez Publicis Consultants/Rowland dla Stowarzyszenia Przyjaciół Integracji została uznana za szczególnie wartą polecenia w kategorii „Launch of a new service”.

Ponadto na wyróżnienie, zdaniem jury, zasługiwały projekty:

– akcja węgierskiego oddziału Weber Shandwick dla SaGa Foods, która uchroniła reputację klienta przed oskarżeniami o zakażenie żywności sprzedawanej w Bernard Matthews w Wielkiej Brytanii wirusem ptasiej grypy (zwycięzca w kategorii: zarządzanie ryzykiem);

– działania amerykańskiej agencji Racepoint Group, które pomogły fundacjom NGO w zdobywaniu komputerów w celach edukacyjnych dla dzieci. Dzięki akcji organizowanej pod hasłem „One Laptop per Child” udało się zebrać i dostarczyć do najbiedniejszych regionów świata 100 tys. laptopów. (zwycięzca w kategorii: NGO);

– kampania agencji Traccy z Emiratów Arabskich mająca zachęcić do wizyt w Dubaju. (zwycięzca w kategorii: podróże i turystyka)

Gala wręczenia nagród odbędzie się 10 czerwca w Londynie. Pełna lista zwycięzców jest dostępna tutaj
Konkurs IPRA Golden World Awards jest organizowany od 1991. Organizatorem konkursu jest IPRA (International Public Relations Association) – Międzynarodowe Stowarzyszenie Specjalistów PR.(kk)

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj