.

Nowy rzecznik prasowy w Urzędzie Miasta Biała Podlaska

dodano: 
18.10.2017
komentarzy: 
0

Michał Trantau zrezygnował z funkcji rzecznika prasowego urzędu miasta w Białej Podlaskiej po blisko trzech latach pracy, od grudnia 2014 roku – informuje dziennikwschodni.pl. Jak czytamy dalej, wakat objął już Radosław Plandowski, który dotychczas pełnił rolę specjalisty ds. komunikacji społecznej w gabinecie prezydenta Dariusza Stefaniuka. Nowe obowiązki sprawuje od 16 października 2017 roku.

Odejście Trantaua związane jest z inną propozycją pracy. „Spytałem się pana prezydenta czy mogę zrezygnować i otrzymałem zgodę” – cytuje słowa byłego rzecznika źródło. Jak zapowiada Trantau, który równolegle pracuje także jako konferansjer, nowe miejsce zatrudnienia ujawni 1 listopada. „Ze słów prezydenta można wywnioskować, że będzie to związane z »komunikacją«” – podaje portal. Jak czytamy dalej, Stefaniuk zdradził, że były pracownik jest obecnie związany z instytucją niepodlegającą urzędowi miasta.

Nowy rzecznik pracuje w urzędzie miasta od lipca 2015 roku, kiedy wygrał konkurs na wspomniane stanowisko – informuje Dziennik Wschodni w tekście. Jak czytamy, Radosław Plandowski wcześniej był instruktorem w Bialskim Centrum Kultury. Zastępował też rzecznika podczas jego nieobecności.

Redakcja PRoto.pl próbowała skontaktować się z nowym rzecznikiem w celu uzyskania szczegółowych informacji, jednak do momentu publikacji tekstu nie uzyskała odpowiedzi.

Zdjęcie główne: Taipan (praca własna) [GFDL or CC BY-SA 4.0-3.0-2.5-2.0-1.0], via Wikimedia Commons

(bm)

Źródło:

dziennikwschodni.pl, Rzecznik prezydenta odchodzi z urzędu. Już jest nowy, Ewelina Burda, 13.10.2017
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin