wtorek, 16 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościKlienci i kadryPaulina Szydłowska Brand Communication Managerką w Rituals Cosmetics

Paulina Szydłowska Brand Communication Managerką w Rituals Cosmetics

Z początkiem czerwca 2024 roku Paulina Szydłowska objęła stanowisko Brand Communication Managerki w Rituals Cosmetics Polska. W nowej roli odpowiada m.in. za działania PR i eventy marki kosmetycznej na rynkach polskim i rumuńskim.

Poprzednio Szydłowska była związana ze Swatch Group, gdzie przez ponad dwa lata pełniła funkcję PR & Marketing Managerki. Odpowiadała m.in. za strategie marketingowe i komunikacyjne marki i produktów, relacje z mediami, opracowanie materiałów PR, wydarzenia prasowe, koordynację mediów społecznościowych i współprac z influencerami, a także kampanie digital i OOH.  

Wcześniej pracowała w polskim oddziale Huawei CBG, gdzie dołączyła w kwietniu 2019 roku na stanowisko Junior PR Specialist, a w sierpniu 2020 roku awansowała na stanowisko PR Specialist.

Karierę w branży PR zaczęła w agencji First Public Relations. Pracowała tam przez trzy lata i zajmowała się obsługą klientów z branży lifestyle, IT i nowych technologii. Jest absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. (mb)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj