piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPołączenie KDK Events oraz Goodfellas Group

Połączenie KDK Events oraz Goodfellas Group

Agencja reklamowa Goodfellas Group łączy siły ze specjalizującą się w organizacji eventów firmą KDK Events. Oferty obu spółek wzajemnie się uzupełniają, dzięki czemu możliwa będzie jest kompleksowa organizacja wydarzeń w Polsce i za granicą wzbogacona o zintegrowane działania marketingowe.

W ramach współpracy Goodfellas Group będzie skupiała się na działaniach dla klientów komercyjnych z naciskiem na branding oraz digital. Natomiast KDK Events uzyska wsparcie zarówno przy realizacji wydarzeń komercyjnych, jak i projektów dla sektora publicznego.

„Z KDK Events współpracujemy od ponad 6 lat i mamy za sobą dziesiątki wspólnie zrealizowanych projektów. To połączenie powstało w wyniku chęci pogłębienia relacji. W tym kroku widzimy szansę na rozwój obu podmiotów i realizację coraz ciekawszych przedsięwzięć” – mówi Michał Michałowski, CEO Goodfellas Group.

W ramach współpracy do zarządu Goodfellas Group dołączyły dwie osoby – Prezes Zarządu KDK Events Katarzyna Ozimińska oraz Agnieszka Maciątek, Project Manager. Obie są specjalistami w zakresie eventów publicznych. Natomiast do zarządu KDK Events dołączył Michał Michałowski, założyciel Goodfellas Group. (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj