.

 

Polska najgorszą drużyną mundialu w Rosji?

dodano: 
16.07.2018
komentarzy: 
0

Angielski serwis sportowy realsport101.com przygotował zestawienie, w którym uwzględnił osiem drużyn, które najgorzej zaprezentowały się podczas mundialu w Rosji. Na ósmym miejscu znalazło się Maroko, na siódmym – Islandia, na szóstym – Kostaryka, na piątym – Australia, na czwartym – Egipt, na trzecim – Niemcy, na drugim – Panama, a na niechlubnego lidera tego zestawienia wybrano Polskę.

Czytaj też: „Pękł balonik dmuchany przez ostatnie lata” – wizerunkowe skutki mundialu w Rosji

Jak pisze autor tekstu Tomas Hill Lopez-Menchero, grupa, w której znalazła się nasza reprezentacja, była „na papierze” najbardziej wyrównana, a po Polakach spodziewano się większych osiągnięć, zwłaszcza patrząc na ich udział w ostatnich Mistrzostwach Europy we Francji. Polacy wraz z Kolumbią byli zdaniem autora postrzegani jako faworyci swojej grupy.

Według serwisu Panama zaprezentowała się najgorzej pod względem sportowym, a Niemcy sprawili największe rozczarowanie pod względem oczekiwań wobec zespołu, ale drużyna Adama Nawałki połączyła w sobie oba te elementy.

Czytaj też: Przegrana także na konferencji prasowej. Eksperci o komunikacji porażek Polski i Niemiec

„(Polacy – przyp. red.) pokazali jeden z najmniej ekscytujących poziomów futbolu podczas turnieju, a Robert Lewandowski nie stworzył zagrożenia, mimo że strzelił 16 bramek w kwalifikacjach” – czytamy w źródle. (pp)

Źródło:

realsport101.com, World Cup 2018: Who were the worst team in Russia?, Tomas Hill Lopez-Menchero, 11.07.2018
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin