niedziela, 21 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPolskie agencje wśród nominowanych do European Excellence Awards

Polskie agencje wśród nominowanych do European Excellence Awards

3 listopada 2022 roku opublikowano listę nominowanych w konkursie European Excellence Awards 2022, w którym od 15 lat oceniane i nagradzane są  kampanie i projekty w dziedzinie PR i komunikacji.

W gronie projektów PR znalazły się realizacje trzech polskich agencji: Public Dialog, Clue PR oraz OneMulti.

Projekt Public Dialog oraz Maurent PR „Amiblu – to nie rury były przyczyną awarii w Czajce” został nominowany w kategoriach „Chemicals & Industrials”. W kategorii „Poland” nowinowano projekt Public Dialog oraz Eureka – „Xiaomi Kite Cup driven by Land Rover”.

Dwie nominacje otrzymał też projekt Clue PR „Dziewczynki mogą wszystko” realizowany dla LEGO. Znalazł się on wśród najlepszych z kraju (kategoria „Poland”) oraz w kategorii „Multi-Channel Communications”. W kategorii „Poland” znalazł się też projekt Clue PR: „Przywódczynie 3.0: Wojowniczki, Królowe, Siłaczki”.

Z kolei kampania realizowana przez OneMulti „Volkswagen napędza elektromobilność w Polsce” trafiła do kategorii „Data Driven & Automated Communications”.

W kategorii „Poland” znalazła się też kampania Nationale-Nederlanden „Twarze depresji: zdrowie psychiczne – przełamywanie tabu”.

Jury ocenia projekty zarówno z perspektywy wewnętrznych działów komunikacji, jak też agencji.

Dwudniowe obrady rozpoczną się 11 listopada 2022 roku. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni podczas wirtualnego rozdania nagród 9 grudnia 2022 roku. (bs)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj