.

 

Polskie projekty nominowane w konkursie European Excellence Awards 2018

dodano: 
08.11.2018
komentarzy: 
0

Znamy listę nominowanych projektów w konkursie European Excellence Awards 2018. O nagrody powalczą w tym roku cztery polskie kampanie.

W kategorii Retail wśród nominowanych znalazł się projekt „TAKMAN – Najpozytywniejsza praca świata” realizowany przez On Board Think Kong i zespół BERGERCHOJNACKI dla drukarni Chroma.

Na nagrodę w kategorii Issues & Reputation Management szansę mają natomiast Havas PR Warsaw i Polska Izba Ubezpieczeń za kampanię łamiącą schematy komunikacji o ubezpieczeniach.

Wśród nominowanych znaleźli się też Clue PR i Deloitte oraz PayPal Poland za raport „Nowe Tygrysy Europy”, który będzie rywalizował o zwycięstwo w kategorii Data Driven Communications.

W kategorii krajowej – Polska, Ukraina, Mołdawia – o nagrodę będzie walczył projekt Santander Bank Polska i BSS Group „Jak jeździsz”, który popularyzuje bezpieczną jazdę na drogach.

Pełna lista nominowanych jest dostępna na stronie.

Nagrody w ramach European Excellence Awards 2018 przyznawane są za wybitne osiągnięcia w dziedzinach PR-u i komunikacji. Pierwsza edycja konkursu odbyła się w 2007 roku.

Tegoroczna gala finałowa odbędzie się 6 grudnia w Dublinie. (pp)

Źródło:

zdjęcie główne: facebook.com/europeanexcellenceawards
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin