Powołano fundację „Marka dla Polski”. Jej dyrektorem – Łukasz Goździor

dodano: 
15.06.2015
komentarzy: 
0

Konfederacja Lewiatan, Krajowa Izba Gospodarcza, Pracodawcy RP i Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR powołały fundację „Marka dla Polski”. Jej dyrektorem został Łukasz Goździor, który – jak informowaliśmy w maju – po 12 latach rozstał się z poznańskim magistratem.  

W 2015 r. fundacja chce przygotować mapę polskich marek na poziomie lokalnym, regionalnym, europejskim i globalnym. Celem tego projektu, ma być promowanie polskich rozwiązań, przedsiębiorców, kultury, atrakcji turystycznych, wydarzeń w Polsce i za granicą. W ramach swych działań fundacja będzie przeprowadzać m.in. debaty środowiskowe z udziałem przedstawicieli gospodarki, kultury, nauki, turystyki, sportu, ale także środowisk artystycznych, strategów oraz agencji marketingowych. Będzie też organizować szkolenia, konsultacje, badania naukowe, a także prowadzić projekty partnerskie z instytucjami naukowo-badawczymi, uniwersytetami i wydawnictwami.

Dyrektorem fundacji został Łukasz Goździor. Ostatnio pełnił funkcję dyrektora Biura Promocji Urzędu Miasta Poznania. Decyzją prezydenta miasta Jacka Jaśkowiaka stanowisko zostało zlikwidowane, a  biuro dołączono do jednostki Gabinetu Prezydenta. Wcześniej pracował sześć lat w Biurze Promocji, z kolei z samym urzędem miejskim był związany przez dwanaście lat. (mw)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin