.

 

PR Calling z dwoma nowymi pracownikami

dodano: 
03.06.2020
komentarzy: 
0

Do zespołu PR Calling w maju 2020 roku dołączyły dwie nowe osoby: Marta Święcicka i Maciej Piotrowski.

Święcicka objęła stanowisko PR & Communication Consultanta. Zajmie się realizacją działań PR dla domu mediowego Mindshare Polska oraz Brand New Galaxy, platformy integrującej tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. Do jej zadań będzie też należało wsparcie działań komunikacyjnych PR Calling.

Poprzednio Święcicka jako Communication Manager odpowiadała za komunikację zewnętrzną KERRIS Group oraz agencji San Markos, z którą grupa nawiązała strategiczne partnerstwo. Wcześniej pracowała w Focus Media Group i Imagine Nation, gdzie zajmowała się komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną. W przeszłości była też związana z grupą Walk. Doświadczenie zdobywała także również w agencjach TBWA PR i Synertime, gdzie realizowała projekty m.in. z obszaru PR-u korporacyjnego i produktowego. Z PR-em jest związana od 2012 roku.

Piotrwski został z kolei Senior PR & Communication Consultantem. Będzie odpowiedzialny za całościową realizację projektów technologicznych prowadzonych w PR Calling, w tym m.in. za współpracę z Billennium czy S-Labs. Będzie również wspierał agencję w działaniach new business. Piotrowski w branży pracuje od 2010 roku. Był związany m.in. z agencjami Lighthouse, Hill+Knowlton Strategies, Digital Open Group czy FleishmanHillard. Specjalizuje się w działaniach dla firm z sektora nowych technologii, zarówno konsumenckich, jak i B2B oraz gamingowych. W swojej karierze pracował dla takich firm jak Logitech, Tidal, Huawei, HP czy Activision.

Marta Święcicka zastąpiła w agencji Joannę Warszawską, natomiast Maciej Piotrowski objął nowo utworzone stanowisko. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin