piątek, 19 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościPR Calling z nową konsultantką

PR Calling z nową konsultantką

Do PR Calling pod koniec marca 2019 roku dołączyła Joanna Warszawska i objęła stanowisko PR & Communication Consultanta. Będzie się zajmować projektami dla klientów z branży technologii marketingowych – ma przygotowywać i realizować dla nich strategie PR-u i content marketingu, koordynować relacje z mediami i influencerami, a także odpowiadać za media społecznościowe. Nowa konsultantka w PR Calling zajmie się też komunikacją pracodawcy – będzie realizować jego strategię dotyczącą marketingu treści i odpowiadać za rozwijanie relacji z międzynarodową siecią, do której agencja dołączyła pod koniec 2018 roku.

Nowa PR & Communication Consultant zastąpiła na stanowisku Martę Jabłońską, która w ostatnich tygodniach 2018 roku rozstała się z PR Calling. Obowiązki dotyczące działań contentmarketingowych dla agencji Warszawska przejęła natomiast od Marty Giery.

Warszawska poprzednio pracowała m.in. w They.pl, gdzie odpowiadała za PR agencji, oraz Cheil Germany. Zajmowała się takimi markami jak AccorHotels, Benzina, Dekoria.pl, Samsung i Verga. Z wykształcenia jest komparatystką i krytykiem literackim, absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego. (mp)

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj