.

 

PRaktyczne szkolenia w PRoto - zapisy na czerwiec!

dodano: 
05.06.2017

Autor:

Anna Zych, PRoto
komentarzy: 
0

Czerwcowe propozycje szkoleń kierujemy do specjalistów ds. komunikacji, PR-u, marketingu, promocji i social mediów, którzy chcą uzyskać profesjonalne kompetencje niezbędne do pracy w agencji czy dziale komunikacji firmy/marki. Pracujemy z ekspertami-praktykami, tak aby hasło „wiedza praktyczna” nie było pustym frazesem, a rzeczywistością szkoleń i warsztatów Akademii, która jako projekt szkoleniowy działa przy redakcji PRoto.pl.

Aktualnie można zapisać się na szkolenia planowane w czerwcu:

- Event management | 20 czerwca

Szkolenie prowadzi Agnieszka Ciesielska, Event Manager z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży eventowej,  autorka bloga eventowego eventowablogerka.pl - nominowanego do nagrody Blog Roku 2015 w kategorii blogów specjalistycznych - na którym dzieli się swoją praktyczną wiedzą. Realizowała wydarzenia pod budżety małe, średnie, duże i gigantyczne. Swoim doświadczeniem ekspertka podzieli się już 20 czerwca na szkoleniu w PRoto.

Polecamy tę propozycję dla osób, które chcą doskonalić swoje umiejętności w zarządzaniu eventami, wykonują zadania eventmanagerskie i potrzebują praktycznej wiedzy z tego zakresu.

PROGRAM I ZAPISY

- Content marketing | 26 czerwca

Kolejna edycja szkolenia z naszym ekspertem - Anną Miotk. Jej najnowsza książka „Nowy PR" to pierwsza polska książka opisująca trendy w internecie, które wpłynęły na zmianę w podejściu do public relations. A z content marketingiem jako trendem w marketingu internetowym stykają się również specjaliści PR. Został on zapoczątkowany przez zmiany algorytmów popularnej wyszukiwarki Google. Każda firma funkcjonująca w przestrzeni internetowej, stara się prowadzić tego typu działania. Na czym polegają? Jak je dobrze zaplanować? Jak zmierzyć, czy zadziałały? Dowiesz się na szkoleniu z Anną Miotk.

Główne cele szkolenia: dostarczenie wiedzy na temat planowania i wyboru odpowiednich narzędzi content marketingu; nabycie praktycznych umiejętności związanych z marketingiem treści - zasad tworzenia tekstów, materiałów graficznych, nagrań audio i wideo; zainspirowanie uczestników do zainteresowania się narzędziami content marketingu.

PROGRAM I ZAPISY

- Social media - szkolenie z Mikołajem Nowakiem 27 czerwca

Potencjał social mediów jest nieoceniony, lecz w sieci łatwo się pogubić... Dlatego warto dowiedzieć się, jak i gdzie wydobywać ten potencjał, by korzyści wynikające z działań w mediach społecznościowych były największe. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się ANGAŻOWAĆ w sieci, by pozyskać jak najwięcej odbiorców - z wykorzystaniem social media oraz aplikacji, zdobędą też unikatowe umiejętności z zakresu budowania marki osobistej w oparciu o autentyczny przekaz i technikę engagement marketingu - do utrzymania reputacji w sieci.

Dodatkowym atutem będzie pozyskanie praktycznej wiedzy z zakresu dopasowania przekazu do grup celowych w konkretnych serwisach oraz szczegółowa obsługa interfejsu każdego z nich. Uczestnicy zajęć zgłębią tajniki najpopularniejszych platform social media oraz pozyskają wiedzę na temat najciekawszych aplikacji. Wszystko po to, by dotrzeć do odbiorcy niemal wszędzie tam, gdzie on aktualnie się znajduje.

Mikołaj Nowak, który prowadzi szkolenie ma ponad 13 lat aktywnego doświadczenia w branży interaktywnej i telewizji. Współtworzył koncepcję pierwszej polskiej agencji social media. Zawodowo wprowadza marki i ludzi w epokę nowych mediów, ucząc jak osiągać korzyści dzięki wykorzystywaniu potencjału mediów społecznościowych. Miał swój wieloletni wkład w kształt legendarnego serwisu społecznościowego Grono.net.

PROGRAM I ZAPISY

Aby zgłosić zapis, wystarczy wypełnić formularz online dostępny pod programem wybranego szkolenia, gdzie widnieją szczegółowe informacje - konspekt, agenda, biogram eksperta, cena - wraz z bieżącymi promocjami Akademii. Na 20 proc. rabatu mogą liczyć firmy zgłaszające od 3 osób. Natomiast dzięki partnerstwu z Instytutem Monitorowania Mediów proponujemy aż 30 proc. rabatu wszystkim firmom korzystającym z usług monitoringu mediów w IMM.

Stawiamy na warsztatowe metody prowadzenia zajęć, służące interakcji uczestników z ekspertem. Szkolimy w grupach liczących maksymalnie do 12 osób. Szkolenia odbywają się w siedzibie redakcji PRoto w Warszawie.

Anna Zych, Menedżer Projektu, PRoto

a.zych@proto.pl | tel: +48 22 378 37 81

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin