.

 

Przemysław Włoszycki zaopiekuje się portfelem ZFPR-u

dodano: 
09.11.2017
komentarzy: 
0

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Związku Firm Public Relations powołało nowego członka zarządu. 6 listopada 2017 roku zdecydowano o utworzeniu funkcji skarbnika. Został nim Przemysław Włoszycki z agencji Lighthouse.

Przemysław Włoszycki jest związany z branżą PR od 15 lat. Doświadczenie zdobywał, pracując jako dyrektor finansowy w firmach BCA, Edelman Polska i Edelman Imageland Rosja. Obecnie zajmuje się finansami firmy Lighthouse.

Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, ukończył też podyplomowe studia z rachunkowości w Akademii Leona Koźmińskiego i zdobył dyplom MBA na European University. Posiada ponadto świadectwo kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.

Jak podaje Związek, decyzja o stworzeniu funkcji skarbnika jest konsekwencją zmian w Statucie ZFPR wprowadzonych podczas wrocławskiego zgromadzenia we wrześniu 2017. Dotychczas zarządzaniem majątkiem i funduszami Związku zajmował się zarząd.

Prezesem obecnej kadencji, przypadającej na lata 2016–2018, jest Grzegorz Szczepański, CEO Hill+Knowlton Strategies. Wiceprezesami są Karolina Borkowska, Managing Partner Public Dialog, i Sebastian Stępak, dyrektor zarządzający MSL. (mp)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin