Marcin Mastalerek odchodzi z Orlenu

dodano: 
06.09.2017
komentarzy: 
0

Według informacji redakcji Pulsu Biznesu, Marcin Mastalerek – były poseł, rzecznik Prawa i Sprawiedliwości oraz współautor kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy – kończy pracę w PKN Orlen. Jak informowaliśmy, pełnił tam od lutego 2016 roku funkcję dyrektora wykonawczego ds. komunikacji korporacyjnej. Jego zadaniem było nadzorowanie działań public relations w Polsce i rynkach zagranicznych.

Informację o odejściu potwierdziło biuro prasowe PKN Orlen. PRoto.pl otrzymało wiadomość, że Mastalerek „rozstaje się z firmą w zgodzie i wzajemnym zrozumieniu, aby dalej rozwijać karierę w biznesie prywatnym”.

Obowiązki Mastalerka przejął Waldemar Grzegorczyk, były dziennikarz i rzecznik prasowy. Kierował biurami komunikacji takich instytucji i firm jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Ciech czy – ostatnio, w 2016 roku – Ministerstwo Finansów. Jest absolwentem Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Były rzecznik PiS w rozmowie z dziennikarzami Pulsu Biznesu zdementował przy okazji plotki o swoim powrocie do czynnej polityki.

Do czasu publikacji wiadomości Marcin Mastalerek nie odpowiedział na prośbę o komentarz. (mp)

Źródło:

pb.pl, Mastalerek odchodzi z Orlenu, Grzegorz Nawacki, 05.09.2017 / własne
X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin