.

 

Rekordowa zbiórka Mamy Ginekolog. Blogerka zebrała 3 miliony złotych dla WOŚP

dodano: 
14.01.2020
komentarzy: 
0

Nicole Sochacki-Wójcicka, znana w sieci jako Mama Ginekolog, zebrała trzy miliony złotych dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Kwotę udało się zdobyć w dwa dni dzięki sprzedaży czterech e-booków z serii „#Instaserial”, w których blogerka opowiada historie ze swojego życia.

Czytaj także: Wywiad z Jerzym Owisiakiem

Fundacja WOŚP: w komunikacji wymykamy się pewnym schematom

O rekordowej kwocie Mama Ginekolog poinformowała późnym wieczorem 12 stycznia 2020 roku (w dzień tegorocznego finału WOŚP) w mediach społecznościowych. W krótkim filmie na Instagramie podziękowała swoim obserwatorom, a w komentarzu pod postem na Facebooku dodała, że ostateczną sumę zebranych pieniędzy będzie mogła podać najprawdopodobniej w środę 15 stycznia 2020, gdy do banku spłyną wszystkie przelewy tradycyjne.

screenshot - Instagram

Źródło: instagram.com/mamaginekolog

screenshot - Facebook

Źródło: facebook.com/mamaginekolog

Blogerce udało się pobić swój zeszłoroczny sukces – dzięki podobnej akcji przeprowadzonej w 2019 roku na konto WOŚP wpłynął ponad milion złotych.

Czytaj także: Miało być 1000 zł, a jest niemal 16 mln zł. Internauci na Facebooku zebrali pieniądze do „ostatniej puszki” Pawła Adamowicza dla WOŚP

Wśród wielu gratulacji dla Mamy Ginekolog w social mediach znalazły się wpisy znanych influencerów takich jak Kasia Tusk, Julia Kuczyńska, Jessica Mercedes i Natalia Siwiec oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. O sukcesie blogerki w oddzielnym wpisie na Twitterze poinformował także prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, który przypomniał, że Nicole Sochacki-Wójcicka została uhonorowana tytułem Warszawianki Roku 2019.

screenshot - Twitter

Źródło: twitter.com/trzaskowski_

(ak)

Zdjęcie główne: instagram.com/mamaginekolog

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin