.

Rusza 7. badanie „CSR w praktyce – Barometr CCIFP”!

dodano: 
15.11.2022
komentarzy: 
0

Po raz siódmy rusza badanie „CSR w praktyce – Barometr Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej”. Jego celem jest poznanie skali zaangażowania firm w działania z zakresu CSR – społecznej odpowiedzialności biznesu, ich motywów, a także tego kto i w jaki sposób zarządza polityką CSR w organizacji.

Tegoroczna ankieta, poza tradycyjnymi pytaniami na temat angażowania się firm w poszczególne działania CSR i zasobów, które na nie przeznaczają, została poszerzona o pytania dotyczące realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju i ich adekwatności do aktualnych wyzwań i najbardziej palących zagrożeń dla świata, zarówno w kontekście ogólnoświatowym, jak i lokalnym – polskim. W badaniu znalazły się zagadnienia dotyczące m.in. zaangażowania biznesu w pomoc Ukrainie, a także wyzwań, które stoją przed przedsiębiorcami w kontekście realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Udział w badaniu pozwala również firmom na sprawdzenie, jak w porównaniu z innymi wygląda ich poziom zaangażowania w kwestie społeczne i środowiskowe.

Odpowiedzi zbierane są do 23 listopada 2022 roku. Ankietę można wypełnić na stronie.

Raport z badania zostanie zaprezentowany 6 grudnia 2022 roku podczas konferencji organizowanej przez CCIFP i zostanie poszerzony o wyniki ankiety prowadzonej przez Havas Media Group wśród konsumentów.

PRoto.pl jest patronem medialnym badania.

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin