.

 

Ruszyła nowa agencja eventowa – Pearls & Jeans

dodano: 
24.04.2024
komentarzy: 
0

W marcu 2024 roku na polskim rynku pojawiła się nowa agencja eventowa – Pearls & Jeans. Jej założycielami są Krzysztof Kris Adamski, choreograf, reżyser teatralny i eventowy, oraz Dagmara Chmielewska, ekspertka w dziedzinie zarządzania projektami eventowymi, PR i event marketingu.

Agencja oferuje pełną obsługę eventową, obejmującą organizację wydarzeń stacjonarnych, online oraz hybrydowych. Co więcej, wśród jej usług jest również reżyseria wydarzeń, spotów reklamowych i filmowych oraz koncertów.

W ofercie Pearls & Jeans znajdują się także działania z zakresu content marketingu, employer brandingu oraz CSR-u/ESG.

Dagmara Chmielewska ma z kolei wieloletnie doświadczenie w pracy projektowej i branży MICE.  Specjalizuje się w zarządzaniu projektami eventowymi oraz kampaniami promocyjnymi o zasięgu regionalnym, ogólnopolskim i globalnym. W swojej karierze była m.in. specjalistką ds. promocji, komunikacji i eventów oraz rzecznikiem prasowym Mazowieckiego Centrum Neuropsychiatrii. Pełniła także funkcję prezeski i dyrektorki zarządzającej Stowarzyszenia Branży Eventowej.

Krzysztof Kris Adamski ma ponad 30-letnie doświadczenie w eventach, produkcji teatralnej i telewizyjnej. Do agencji „wnosi nie tylko ogromną wiedzę, ale i charyzmę” – czytamy w komunikacie. Adamski ma na koncie m.in. współpracę z renomowanymi instytucjami medialnymi, państwowymi, a także realizacje artystyczne dla światowych marek.

(mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin