Ruszyła rejestracja na VII Konferencję Nienieodpowiedzialni

dodano: 
25.09.2019
komentarzy: 
0

6 listopada 2019 roku w Warszawie odbędzie się VII edycja Konferencji Nienieodpowiedzialni, organizowanej przez Fundację Nienieodpowiedzialni wraz z pomysłodawcą ANG Spółdzielnią oraz miastem st. Warszawa. Tematem przewodnim wydarzenia będzie „Bunt i gniew w (nie)odpowiedzialnym życiu i biznesie”.

Wśród zaproszonych prelegentów znajdą się m.in. psychiatra i psychoterapeuta prof. Bogdan de Barbaro, językoznawca prof. Jerzy Bralczyk, specjalista z zakresu zarządzania strategicznego i międzynarodowego prof. Krzysztof Obłój, strateżka ds. odpowiedzialnej mody i aktywistka Anna Pięta, Katarzyna Szymielewicz, współzałożycielka i prezeska fundacji Panoptykon, Józef Wancer, przewodniczący rady nadzorczej banku BNP Paribas, Michał Gajewski, prezes zarządu w Santander Bank Polska, oraz zastępca prezydenta m.st. Warszawy, Paweł Rabiej.

„W tym roku postanowiliśmy spojrzeć na odpowiedzialność branży finansowej i całego biznesu z trochę innej strony. Wspólnie z zaproszonymi prelegentami będziemy starali się zrozumieć rolę gniewu i buntu we współczesnym świecie. Zadamy sobie pytanie, czy bunt interesariuszy – konsumentów, pracowników i obywateli będzie sposobem na lepszy świat przyszłości? Czy potrzebujemy zbuntowanych liderów? Mamy nadzieję, że tegoroczne dyskusje będą tak samo inspirujące jak w poprzednich edycjach Nienieodpowiedzialnych” – mówi Artur Nowak-Gocławski, inicjator Nienieodpowiedzialnych i prezes ANG Spółdzielni.

Podczas wydarzenia odbędzie się także „debata warszawska w stylu oksfordzkim”, na której organizatorzy chcą zapytać, czy oportunizm opłaca się w biznesie bardziej niż bunt. Przedstawione zostaną również wyniki badania społecznego „dlaczego jako konsumenci się nie buntujemy?” oraz książka z cyklu „Rozmowy o nieodpowiedzialności” wydawana przez Fundację Nienieodpowiedzialni.

Konferencja odbędzie się w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN przy ul. Anielewicza 6 w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy się jednak wcześniej zarejestrować.

Więcej szczegółów o konferencji oraz możliwość rejestracji znajduje się na stronie.

PRoto.pl jest patronem medialnym wydarzenia. (ak)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin