.

SAR i Klub Agencji Eventowych w Radzie Przedsiębiorców przy Rzeczniku MŚP

dodano: 
28.07.2020
komentarzy: 
0

Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR i Klub Agencji Eventowych SAR zostały w lipcu 2020 roku członkami Rady Przedsiębiorców przy Rzeczniku Małych i Średnich Przedsiębiorców. Organizacje reprezentować w Radzie będą Paweł Tyszkiewicz, dyrektor zarządzający SAR, i Łukasz Klimczak, członek Klubu Agencji Eventowych SAR, COO agencji Bespoke.

Jak wyjaśniają SAR i KAE, to kolejny krok podjęty przez organizacje mający na celu wspieranie przedsiębiorców z branży w okresie kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa.

Czytaj także: Jak branża eventowa radzi sobie z koronakryzysem

„SAR oraz KAE od samego początku aktywnie działają na rzecz szeroko rozumianej branży spotkań i wydarzeń, która otrzymała najmocniejszy cios ze strony COVID-19. Umocnienie relacji i współpraca ze środowiskiem MŚP to kolejny krok w obronie praw przedsiębiorców naszego sektora” – komentuje Paweł Tyszkiewicz. Łukasz Klimczak dodaje, że jako praktycy reprezentanci SAR i KAE będą „zespołem doradczym oraz opiniodawczym dla rozwiązań wspierających przemysł spotkań i wydarzeń”. „Naszym celem jest przede wszystkim opracowanie rozwiązań długofalowych, które zniwelują reperkusje postcovidowe i pozwolą na odradzanie się biznesu” – mówi.

Rada Przedsiębiorców jest organem opiniodawczym i doradczym, działającym przy Rzeczniku MŚP. Zapewnia stały i bezpośredni kontakt Rzecznika ze środowiskiem przedsiębiorców. Reprezentanci SAR i KAE będą działać w zespole „Turystyki, Przemysłu Spotkań i Czasu Wolnego” wspólnie z dużą częścią organizacji, z którymi do tej pory wspierali branżę w ramach inicjatywy TUgether, Sztabu Kryzysowego przy Ministerstwie Rozwoju czy też powołanej niedawno Radzie Przemysłu Spotkań i Wydarzeń. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin