.

SEC Newgate CEE buduje markę korporacyjną Perrigo Poland

dodano: 
05.10.2022
komentarzy: 
0

SEC Newgate CEE zostało wybrane przez Perrigo Poland do prowadzenia komunikacji korporacyjnej. Amerykańska firma Perrigo, produkująca farmaceutyki OTC, na polski rynek weszla w 2015 roku, a obecnie w jej portfolio są takie marki jak Iwostin, Emolium, Loxon, Lactacyd, Tymianek i Podbiał, Capivit, Coldrex, Niquitin, Capivit, Coldrex czy Solpadeine. Współpraca rozpoczęła się na początku 2022 roku, jednak informację o niej ujawniono w październiku 2022.

SEC Newgate CEE odpowiada za strategię budowania marki korporacyjnej klienta wśród pracowników, potencjalnych pracowników oraz partnerów biznesowych. Platformą komunikacji jest profil firmy na LinkedInie.

Agencja zajmuje się też realizacją kampanii socialmediowej „PERRypetie nasze codzienne”, której towarzyszą działania z zakresu employer brandingu oraz employee advocacy. Współpraca obejmuje również szkolenia z obszaru social mediów dla pracowników oraz doradztwo w zakresie budowania marek osobistych.

Do tej pory Perrigo Poland prowadziło wyłącznie działania komunikacyjne dotyczące marek produktowych.

SEC Newgate CEE zostało wybrane w przetargu. Z ramienia agencji obsługą projektu realizowanego dla Perrigo Poland zajmuje się zespół Creative, zarządzany przez Joannę Poniatowską, Founding Partner. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin