Stefan Augustyn pokieruje komunikacją Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

dodano: 
09.02.2022
komentarzy: 
0

Stefan Augustyn w lutym 2022 roku dołączył do zespołu Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Objął stanowisko dyrektora departamentu marketingu i komunikacji. Będzie pełnił także funkcję rzecznika prasowego LSSE.

Do zadań Augustyna należą m.in. budowanie wizerunku spółki i należącej do niej fundacji oraz wspieranie działań komunikacyjnych firm i koncernów, które zainwestowały na terenie LSSE.

Augustyn ma blisko 20 lat doświadczenia w branży PR. Przez dziesięć lat pracował jako dziennikarz w radiu, mediach elektronicznych i prasie (m.in. w „Słowie Polskim” czy Gazecie Wrocławskiej). Pełnił funkcje rzecznika prasowego instytucji takich jak Kongres Regionów, Urząd Miejski w Świdnicy czy Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. W 2020 roku objął stanowisko PR & Communications Managera oraz rzecznika prasowego w polskim start-upie PayEye, rozwijającym technologię płacenia okiem.

Jest wykładowcą w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Kilka lat temu dołączył do Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Departament marketingu i komunikacji LSSE został utworzony w listopadzie 2021 roku. Wcześniej jego kompetencje były rozproszone. Do czasu powołania obecnego dyrektora działaniami zespołu zarządzał dyrektor departamentu administracji Paweł Drankiewicz. (as)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin