Stefan Augustyn został rzecznikiem prasowym PayEye

dodano: 
23.10.2020
komentarzy: 
0

W październiku 2020 roku Stefan Augustyn został rzecznikiem prasowym spółki płatniczej PayEye, która jako pierwsza na świecie wprowadziła płatność dzięki identyfikacji tęczówki oka. To nowe stanowisko w strukturze firmy.

Augustyn funkcję rzecznika łączy z kompetencjami PR & Communications Managera. Oprócz bieżącej obsługi medialnej spółki zarządza też działaniami z zakresu PR-u korporacyjnego i produktowego oraz szkoleniami.

Nowy rzecznik jest praktykiem komunikacji, szkoleniowcem i wykładowcą w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego we Wrocławiu. Zajmował się również kształtowaniem wizerunku oraz komunikacją biznesu czy samorządów i instytucji, m.in. Urzędu Miejskiego w Świdnicy oraz Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Wcześniej pracował też jako dziennikarz m.in. Gazety Wrocławskiej. Od prawie dwóch lat jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. (kd)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin