.

 

Stefan Bogucki w H+K Strategies. Agencja wzmacnia kompetencje w obszarze komunikacji finansowej

dodano: 
27.10.2016
komentarzy: 
0

Stefan Bogucki jako Senior Associate w Hill+Knowlton Strategies będzie odpowiadał za działania komunikacyjne związane z sektorem usług prawnych i finansowych.

Bogucki ma ponad 10 lat doświadczenia w doradztwie spółkom z sektora finansów, usług profesjonalnych oraz nowych technologii. Zanim dołączył do H+K Strategies, przez 5 lat był związany z Partner of Promotion, a następne 5 - pracował w polskim biurze Grayling.

Zajmował się m.in. tworzeniem strategii komunikacyjnych spółek, zarządzaniem sytuacjami o potencjale kryzysowym w zmiennym otoczeniu regulacyjnym, wprowadzaniem na rynek nowych usług finansowych i B2B oraz komunikowaniem transakcji fuzji i przejęć. Doradzał takim firmom jak m.in. GE Capital, AIG, Innova Capital, Genworth, Provident i Wonga.com.

Jest absolwentem programu MBA Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej, socjologii w SGGW, prawa spółek i relacji inwestorskich w SGH. Studiował i pracował w Belgii, na Uniwersytecie w Gandawie oraz w kwaterze głównej NATO w Brukseli. (mb)

X

Zamów newsletter

 

Akceptuję regulamin