wtorek, 23 lipca, 2024
Strona głównaAktualnościStrategyWise i Touch.PR komunikują projekt „Badamy-Wspieramy” Grupy Diagnostyka

StrategyWise i Touch.PR komunikują projekt „Badamy-Wspieramy” Grupy Diagnostyka

Agencja StrategyWise zaangażowała się we wsparcie programu „Badamy-Wspieramy” realizowanego przez Grupę Diagnostyka. W ramach programu prowadzone są bezpłatne badania pracowników zawodów medycznych na obecność koronawirusa SARS-COV-2. Mobilne punkty pobrań zlokalizowane są w 14 największych polskich miastach.

StrategyWise od początku kwietnia 2020 roku dba o komunikację akcji. Agencja pomogła ustrukturyzować komunikację programu, pozyskiwanie partnerów oraz inaugurację i prowadzenie biura prasowego programu. Tym ostatnim zadaniem zajęła się zaproszona do współpracy przez StrategyWise agencja Touch.PR. Firmy stworzyły konsorcjum projektowe.

Poza działaniami komunikacyjnymi StrategyWise wsparło program również finansowo, co pozwoliło na przebadanie blisko 50 pracowników służby zdrowia.

StrategyWise nawiązało współpracę z Grupą Diagnostyka o w drodze rekomendacji. „Tak długo jak wspólnie z Grupą Diagnostyka będziemy przekonani o potrzebie i możliwościach wsparcia, tak długo będziemy to robić” – mówi Piotr Talarek, partner zarządzający StrategyWise i doradca zarządu Grupy Diagnostyka.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj